سرصفحه


1396 / 1 / 21 :تاریخ انتشار

دیدار مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی با مسئولان مرکز ملی فضای مجازی


مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی، «جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی»، به همراه جمعی از مدیران شرکت‌های رسانه‌های دیجیتال استان قم، با مسئولان مرکز ملی فضای مجازی دیدار و گفتگو کردند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی به همراه جمعی از مدیران شرکت‌های رسانه‌های دیجیتال استان قم و رئیس نظام صنفی رایانه قم، با مسئولان مرکز ملّی فضای مجازی دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این جلسه که به دعوت مسئولان مرکز ملی فضای مجازی و رئیس نظام صنفی رایانه‌ قم صورت گرفته بود، جت‌ الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی و تعدادی از مدیران شرکت‌های دیجیتال استان قم، با حضور در دفتر این مرکز و صحبت با دکتر خوراکیان (معاون محتوایی مرکز) پیرامون همکاری بیش‌تر و استفاده از تجربیّات کاری مدیرعامل و دیگر مدیران شرکت‌های یادشده توسّط مرکز ملّی، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شایان ذکر است که شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، رسمی‌ترین تولید‌کننده‌ی بازی‌های دیجیتالی ارزشی در استان قم است که به گفته‌ی معاون محتوایی این مرکز، نقش موثری در اتخاذ تصمیمات راهبردی برای این مرکز دارد.
این شرکت از سال 1389 با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین تاسیس شده است و تاکنون موفق به تولید و انتشار 3 بازی به نام‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» و «بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی» (با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است و قرار است در آینده نزدیک، بازی‌ چهارم خود را با عنوان «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» را تولید و روانه‌ی بازار نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 485 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi