سرصفحه


1395 / 11 / 30 :تاریخ انتشار

حضور «رسانه‌گستر بِنیسی» در چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی


محصولات رسانه‌گستر بِنیسی، در چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در بوستان گفتگوی تهران به نمایش و عرضه در آمدند...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی،که با هدف عرضه فعالیت‌های مردمی در حوزه فضای مجازی انقلاب اسلامی برگزار شده بود، روز گذشته به کار خود پایان داد.
در این نمایشگاه که به همت سازمان فضای مجازی سراج و با حضور موسسات مردم‌نهاد و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار گردید، شرکت‌ها و موسسات مختلفی از جمله‌ رسانه‌گستر بِنیسی، به عرضه‌ی محصولات خود در زمینه‌ی فرهنگ انقلاب اسلامی پرداختند.
اینترنت، نشر دیجیتال و تلفن همراه، فناوری نوین اطلاعات، بازی و پویانمایی، بین‌الملل و کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی و فن‌آوری‌های نوین اطلاعات از جمله بخش‌های 6گانه‌ی این نمایشگاه بود که با استقبال پرشور دانش‌آموزان، مجموعه اولیا و مربیان و نخبگان دانشگاهی و سیاسی همراه بود.
با وجود برخی از محدودیت‌ها در نمایشگاه امسال، 300 غرفه به متقاضیان اختصاص داده شد که در بخش پایگاه‌های اینترنتی حدود 130 غرفه، در بخش نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای و تلفن همراه 60 غرفه، در بخش فناوری نوین اطلاعات 25 غرفه و در بخش بازی و پویانمایی 70 غرفه تدارک دیده شد و برای نخستین بار در طول برگزاری این نمایشگاه، کانالهای تلگرامی و صفحات اینستاگرامی معتبر به عنوان رسانه‌های تاثیرگذار به معرفی فعالیتهای غرفه‌داران پرداختند .
از خصوصیت بازر این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره‌های قبلی می‌توان به بخش فضای مجازی و سواد فضای مجازی با هدف شناخت تهدیدها و فرصت‌های فضای مجازی اشاره کرد.
رسانه‌گستر بِنیسی به عنوان فعال در زمینه‌ی اعتلای فرهنگ انقلاب اسلامی و سبک زندگی اسلامی ایرانی، تولید بازی‌های دیجیتالی فاخر و ارزشی را با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین در دستور کار خود قرار داده و بحمدالله موفق به تولید 3 بازی ارزشی را به نام‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» و «بازی‌ رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی» شده است و قرار است به زودی بازی چهارم خود به نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» را وارد بازار نماید.
این شرکت دانش‌بنیان، از سال 1388 به مدیرعاملی حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی‌ تاسیس شده است و تاکنون طلاب و دانشجویان بسیاری را در زمینه‌ی تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی ارزشی و فاخر، به خود جذب کرده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 459 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi