سرصفحه


1395 / 11 / 3 :تاریخ انتشار

تقدیر از رسانه‌گستر بِنیسی به پاس حضور در اولین نمایشگاه فن‌آوری‌های نرم


مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان «رسانه‌گستر بِنیسی»، به پاس حضور در اولین نمایشگاه فن‌آوری‌های نرم استان قم، از سوی پارک علم و فناوری استان قم مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، به پاس حضور در اولین نمایشگاه فن‌آوری‌های نرم استان قم از سوی پارک علم و فناوری استان قم، با اهدای لوح سپاس مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.
در این نمایشگاه که از تاریخ 24 تا 26 آذرماه جاری و در محل دائمی نمایشگاه‌های قم برگزار شده بود،‌ از شرکت‌‌کنندگان این نمایشگاه به ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، قدردانی شد.
این نمایشگاه در دو بخش تسهیل گران و تجاری‌سازی برگزار شده بود و در آن تمامی کالاهای فرهنگی، هنری و قرآنی با رویکرد سبک زندگی اسلامی و ایرانی در قالب هنرهای تجسمی، دیجیتالی، سوغات و هدایا، صنایع‌دستی، نشر، مکتوب، طراحی و معماری، شهرسازی و خدمات شهری عرضه شده بود.
شناسایی ایده‌های نو در حوزه فناوری‌های نرم، جهت‌دهی به نوآوری‌ها، تبیین اهمیت و کارکرد نقش علوم انسانی و اسلامی در سبک زندگی، آشنایی جامعه با کالاها و خدمات فناورانه داخلی و کمک به تجاری‌سازی محصولات فناورانه از اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.
رسانه‌گستر بِنیسی، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم است که از سال 1388، و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین، تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی ارزشی و فاخر را در دستور کار خود قرار داده است و تاکنون موفق به تولید و انتشار سه بازی به نام‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» و «بازی دوبعدی و جذاب سفر جنجالی» (با محوریت سبک زندگی اسلامی ایرانی) شده است.
و یا صفحه‌ی پشتیبانی شرکت در تلگرام

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 470 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi