سرصفحه


1396 / 3 / 20 :تاریخ انتشار

عرضه‌ی محصولات رسانه‌گستر بِنیسی در نمایشگاه توانمندی‌های طلاب


محصولات شرکت رسانه گستر بِنیسی،‌ در اولین نمایشگاه توانمندی‌های طلاب و خانواده‌هایشان، در محل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم (نمایندگی پردیسان) عرضه شدند...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، اولین نمایشگاه عرضه محصولات و توانمندی‌های طلاب و خانواده‌های ایشان، با شعار «چراغی که به خانه رواست...» در محل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه پردیسان قم برگزار گردید.
در این نمایشگاه که همزمان با ایام پربرکت ماه مبارک رمضان و با هدف ارائه‌ی محصولات تولیدی طلاب و خانواده‌های ایشان تشکیل شده است، شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، ـ رسمی‌ترین تولیدکننده‌ی بازی‌های دیجیتالی فاخر و ارزشی در کشور ـ نیز به عرضه‌ی محصولات تولیدی خود می‌پردازد.
این شرکت که توسط حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین تاسیس شده است، تولید بازی‌های دیجیتالی فاخر و ارزشی را از سال 1388 در دستور کار خود قرار داده است و تاکنون موفق به تولید و انتشار 3 بازی به نام‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2:‌ نبرد خرمشهر» و «بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی» ـ با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی ـ شده است و قرار است به زودی بازی چهارم این شرکت با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» روانه‌ی بازار گردد.
یکی از اهداف برپایی این نمایشگاه، نام‌گذاری سال 96 به سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» و توجه به امر اشتغال‌زایی خصوصا برای طلاب و خانواده‌های ایشان بود که با استقبال چشمگیر طلاب و خانواده‌های ایشان همراه بود.
این نمایشگاه تا پایان ماه مبارک رمضان، پذیرای بازدیدکنندگان محترم می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 648 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi