سرصفحه


1396 / 3 / 17 :تاریخ انتشار

عرضه‌‌ی محصولات رسانه گستر بِنیسی در پنجمین نمایشگاه قرآن و عترت قم


پنجمین دوره‌‌‌ی نمایشگاه قرآن و عترت استان قم از تاریخ 13 خرداد ماه جاری مصادف با 8 رمضان المبارک برگزار می‌شود و «رسانه گستر بِنیسی»، با حضور خود در این دوره از نمایشگاه، محصولات خود را در معرض نمایش می‌گذارد...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی،‌ پنجمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت استان قم از تاریخ 13 خرداد ماه جاری در مجمتع ناشران قم برگزار می‌شود و شرکت رسانه گستر بِنیسی، با حضور خود در این دوره از نمایشگاه، محصولات فاخر و ارزشی خود را در معرض نمایش می‌گذارد.
در این دوره از نمایشگاه که همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و با شعار «اقتصاد مقاومتی و نهضت فهم قرآن» برگزار می‌شود، ناشران و موسسات فرهنگی و قرآنی استان قم، محصولات خود را به نمایش می‌گذارند.
عرضه‌ی نرم‌افزارهای فرهنگی و قرآنی، محصولات کودک و نوجوان و اجرای برنامه‌های قرآنی و معارفی بخشی از برنامه‌های این دوره از نمایشگاه محسوب می‌شود و رسانه‌گستر بِنیسی نیز،‌ به عنوان تولیدکننده‌ی محصولات فاخر و ارزشی در کشور، در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.
از برنامه‌های جنبی این دوره از نمایشگاه می‌توان به تعویض قرآن های فرسوده با نو، غرفه های هنری، صنایع دستی، خوشنویسی، اجرای زنده هنری، نمایش خیابانی، اجرای مسابقه برای کودکان و نوجوانان، نشست های تخصصی، تدبر و تفسیر قرآن و توجه به موضوع عفاف و حجاب اشاره کرد.
این نمایشگاه تا تاریخ 22 خرداد ماه جاری (مصادف با هفدهم رمضان‌ المبارک) ادامه خواهد داشت و بازدیدکنندگان محترم می‌تواننداز ساعت 21:30 الی 2 بامداد، به بازدید از این نمایشگاه بپردازند.
شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی، از سال 1388 و با هدف ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین پا به عرصه‌ی وجود گذاشته است و از همان زمان، تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی فاخر و ارزشی را در دستور کار خود قرار داده است.
این شرکت،‌ تاکنون موفق به تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» و «بازی رایانه‌ای / اندرویدی جذاب سفر جنجالی» شده است و قرار است به زودی،‌ نسخه‌ی جدیدبازی این شرکت با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» تولید و روانه‌ی بازار گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 473 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi