سرصفحه


1392 / 10 / 3 :تاریخ انتشار

معرفی بازی ارزشی «عملیات انهدام2 : نبرد خرمشهر» در نشریه همشهری پایداری


نشریه‌ی همشهری پايداری در شماره‌ اخیر خود و در بخش داده‌نمای بازی‌های رايانه‌ای با موضوع ايثار و شهادت، به معرفی بازی رایانه‌ای ارزشی «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» پرداخت...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، خردنامه‌ی همشهری پایداری در شماره‌ی اخیر خود و در بخش داده‌نمای بازی‌های رایانه‌ای، به معرفی بازی رایانه‌ای ارزشی و فاخر «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» پرداخت.
این نشریه که هر ماه، با موضوع مقاومت و ایثارگری، و به همت گروه مجلات همشهری تولید می‌شود، در شماره‌‌ی دی‌ماه خود (120)، با اشاره به ظرفیت‌های صنعت بازی در ایران برای اشاعه‌ی فرهنگ دفاع مقدس و همچنین پذیرش بازی‌ رایانه‌ای به عنوان یک رسانه، بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر را یکی از بازی‌های فاخر و ارزشی معرفی کرد و از قابلیت‌های فرهنگ دفاع مقدس برای صنعت تولید بازی‌های ارزشی اینچنینی سخن به میان آورد.
این نشریه در بخش داده‌نمای بازی‌های رایانه‌ای، ظرفیت‌های بی‌پایان دوران گهربار دفاع مقدس را سبب رونق گرفتن تولید بازی‌های رایانه‌ای با مضمون دفاع مقدس را در کشور دانست و استفاده از این گنجینه‌ی عظیم در صنعت بازی‌سازی را راهگشای تولیدکنندگان بازی‌های ارزشی اینچنینی همچون عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر دانست.
بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر»، دومین بازی از «مجموعه بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی عملیات انهدام» است که به شبیه‌سازی دقیق «عملیات بیت‌المقدس» یعنی همان «عملیات فتح خرمشهر» می‌پردازد.
«شرکت رسانه‌گستر بِنیسی» به عنوان تولیدکننده‌ این بازی جدید، همواره سعی کرده است تا از ظرفیت جاری محتوایی، فنی و گرافیکی ساخت بازی‌های رایانه‌ای درون کشور با ارائه یک بازی اکشن اوّل شخص درگیرکننده و با محتوا، گوشه‌ای از رشادت‌ها و زحمات رزمندگان هشت سال دفاع مقدّس و فرهنگ آن را به تصویر بکشد.
این شرکت تاکنون موفق به تولید و انتشار دو بازی رایانه‌ای ارزشی به نام‌های «عملیات انهدام 1: نبرد فاو» و «عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» شده است و در آینده نیز تولید بازی‌های فاخر و ارزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 516 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi