سرصفحه


1396 / 1 / 31 :تاریخ انتشار

تقدیر از رسانه‌گستر بِنیسی در اختتامیه دومین جشنواره تبلیغ نوین «جنات»


دومین جشنواره تبلیغ نوین «جنات»، همزمان با میلاد حضرت ولی‌عصر ارواحنافداه، با معرفی «حبیب داستانی بِنیسی»، مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» به عنوان «نفر برتر بخش نرم‌افزار» به کار خود پایان داد...

به گزا‌رش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، دومین جشنواره تبلیغ نوین «جنّات»، همزمان با میلاد حضرت ولی‌ّعصر عجل‌الله تعالی‌فرجه‌الشریف،21 اردیبهشت ماه جاری با معرّفی «حبیب داستانی بِنیسی»، مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» به عنوان «نفر برتر بخش نرم‌افزار» به کار خود پایان داد.
در این جشنواره که با هدف فرهنگ سازی و شناسایی ظرفیت های موجود در جهت استفاده حداکثری از ابزارهای فناورانه اطلاعاتی و ارتباطاتی در تبلیغ معارف و مفاهیم دینی برگزار شده بود، آثار مبلغان فعّال در عرصه های نوین تبلیغی در سه بخش «تبلیغ رسانه ای»، «تبلیغ مجازی و دیجیتال» و «تبلیغ هنری و مکتوب» ویژه طلّاب حوزه های علمیّه و بخش آزاد ویژه فعّالان فرهنگی غیر حوزوی مورد بررسی و داوری قرار گرفت.
شاخصه های کلی داوری این دوره از جشنواره، توجه به موضوعات دینی و معرفتی، جامعیت و نوآوری، استفاده از خلاقیت، مخاطب محور بودن و مشارکت گروهی در فعالیت ها و تولید محصولات و ... بود که با در نظر گرفتن معیارهای مذکور، «حجت‌‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی» مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» به عنوان «نفر دوم بخش نرم‌افزار» معرفی شد و از ایشان با لوح‌ تقدیر، تندیس افتخار و اهدای جایزه تجلیل به عمل آمد.
«حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب داستانی بِنیسی» یکی از طلاب حوزه علمیه قم است که در کنار اهتمام به دروس حوزوی خود، شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی را از سال 1388 را با هدف ارانه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین تاسیس کرده است که به طور متمرکز در زمینه‌ی تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی ارزشی فعالیت می‌کند.
از جمله بازی‌های تولیدی این شرکت می‌توان به «عملیات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیات انهدام 1: نبرد خرمشهر» و «بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی» نام برد که این محصولات موفق به کسب مقام‌ها و جوایز متعدد استانی، ملی و بین‌المللی بسیاری شده اند.
شایان ذکر است که جدیدترین بازی این شرکت با نام بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد در حال تولید می‌باشد و ان‌شاءالله قرار است به زودی روانه‌ بازار گردد.
برای مشاهده فیلم تقدیر از مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی در جشنواره جنات روی اینجا کلیک کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه‌ی روابط عمومی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 658 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi