سرصفحه


1395 / 11 / 10 :تاریخ انتشار

خبر تولید نسخه اندرویدی بازی سفر جنجالی همزمان با ایام دهه مبارک فجر


نسخه اندرویدی بازی رایانه‌ای دوبُعدی و ارزشی «سفر جنجالی»در آستانه‌ فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، تولید شده و قرار است تا اوایل اسفند به بازار عرضه شود ...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، در آستانه فرا رسیدن ایام‌ الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، نسخه اندرویدی بازی رایانه‌ای «سفر جنجالی» تولید شده و قرار است تا اوایل اسفند به بازار عرضه شود.
این محصول ارزشی پس از انتشار نسخه رایانه‌ای آن در عید سعید فطر و با فاصله‌ زمانی 6 ماه از تولید نسخه‌ رایانه‌ای، تولید شده و اکنون آماده عرضه به بازار است.
قرار است این بازی در مرحله‌ اول، در فروشگاه‌های عرضه نرم‌افزارهای موبایلی مانند کافه بازار، مایکت و ایران‌اپس و همچنین وبگاه این بازی به نشانی www.SafareJanjali.ir عرضه شود.
بازی رایانه‌ای / اندرویدی سفر جنجالی یک بازی دوبُعدی با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی است که به همت کارگروه تهیه و طراحی و بازی‌نامه‌نویسی شرکت «رسانه گستر بِنیسی» - متشکل از اساتید و طلاب حوزه و دانشگاه - تولید شده و توانسته ضمن نامزدی بهترین بازی اندرویدی ایران برای جشنواره‌های «بازی مردمی عمّار» و «پویاگران انقلاب اسلامی»، به بخش داوری نهایی جشنواره راه پیدا کند.
بازی اندرویدی «سفر جنجالی»، نخستین بازی تولیدی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» برای پلت‌فرم اندروید است که به همت مدیرعامل شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، جناب حجّت‌‌الاسلام و المسلمین «حبیب داستانی بِنیسی» تولید شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی و آگاهی از روش‌های تهیه آن، به پایگاه اینترنتی «سفر جنجالی» به نشانی www.SafareJanjali.ir و یا صفحه‌ی پشتیبانی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 810 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi