سرصفحه


1395 / 10 / 26 :تاریخ انتشار

سفر جنجالی، نامزد بهترین بازی اندرویدی در جشنوارۀ پویاگران انقلاب اسلامی


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


بازی اندرویدی «سفر جنجالی» که به تازگی تولید آن به اتمام رسیده و به زودی انتشار عمومی می‌یابد، به عنوان نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در جشنوارۀ پویاگران انقلاب اسلامی انتخاب شده است...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، بازی اندرویدی «سفر جنجالی» که به تازگی تولید آن به اتمام رسیده و به زودی انتشار عمومی می‌یابد، به عنوان نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در جشنوارۀ پویاگران انقلاب اسلامی انتخاب شده و به بخش داوری نهایی جشنواره راه یافته است.
بازی اندرویدی «سفر جنجالی»، نخستین بازی تولیدی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» برای پلت‌فرم اندروید است که تاکنون توانسته نامزد بهترین بازی اندرویدی ایران در 2 جشنوارۀ «بازی مردمی عمّار» و «پویاگران انقلاب اسلامی» شود.
نسخۀ ویندوزی این بازی در عید فطر سال جاری به بازار عرضه شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. شما نیز می‌توانید با مراجعه به وبگاه رسمی بازی به نشانی

www.SafareJanjali.ir
تصاویر و فیلم‌های این بازی فاخر دوبعدی را مشاهده نموده و در صورت تمایل، آن را تهیّه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به ;کانال بازیکده و یا صفحه‌ی پشتیبانی شرکت در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 1690 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi