سرصفحه


1395 / 9 / 6 :تاریخ انتشار

سفر جنجالی، نامزد بهترین بازی اندرویدی در حوزۀ سبک زندگی در جشنوارۀ عمّار


نسخۀ اندرویدی بازی «سفر جنجالی» که به زودی به صورت عمومی منتشر می‌شود، کاندید بهترین بازی دیجیتالی در حوزۀ سبک زندگی ایرانی اسلامی در نخستین جشنوارۀ مردمی بازی‌ عمّار شده است...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، بازی اندرویدی «سفر جنجالی»، کاندید بهترین بازی رایانه‌ای در حوزۀ سبک زندگی ایرانی اسلامی در نخستین جشنوارۀ مردمی بازی‌ عمّار شده است.
بنا بر گزارش روابط عمومی این جشنواره، از میان بازی‌های مختلف شرکت‌کننده در جشنواره، 6 بازی رایانه‌ای به عنوان کاندیداهای بهترین بازی رایانه‌ای در حوزۀ سبک زندگی ایرانی اسلامی انتخاب شده‌اند که بازی اندرویدی «سفر جنجالی» از جملۀ آن‌هاست.
این جشنواره در توصیف این بازی چنین نگاشته است: از دیگر بازی‌های ارسال‌شده به جشنوارۀ عمار با این موضوع، بازی «سفر جنجالی» در قالب اندروید است که توسّط «حجّت الاسلام حبیب داستانی بِنیسی» ساخته شده و «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» توزیع‌کنندۀ آن است؛ در این بازی، بچّه‌ها باید در سفر به نقاط مذهبی مراحلی را طی کنند.
قرار است به زودی آثار بخش مسابقۀ جشنوارۀ مردمی بازی عمّار اعلام گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 366 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi