سرصفحه


1395 / 9 / 4 :تاریخ انتشار

عملیّات انهدام 2، نامزد بهترین بازی در حوزۀ دفاع مقدّس در جشنوارۀ عمّار


انتشاردهندگان دیگر این خبر


متن خبر


بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2» پس از گذشت 3 سال از انتشار آن، کاندید بهترین بازی رایانه‌ای در حوزۀ انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس در نخستین جشنوارۀ مردمی بازی‌ عمّار شده است...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2»، کاندید بهترین بازی رایانه‌ای در حوزۀ انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس در نخستین جشنوارۀ مردمی بازی‌ عمّار شده است.
بنا بر گزارش روابط عمومی این جشنواره، از میان بازی‌های مختلف شرکت‌کننده در جشنواره، 7 بازی رایانه‌ای به عنوان کاندیداهای بهترین بازی رایانه‌ای در حوزۀ انقلاب اسلامی و دفاع مقدّس انتخاب شده‌اند که بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2» از جملۀ آن‌هاست.
این جشنواره در توصیف بازی رایانه‌ای «عملیّات انهدام 2» چنین نگاشته است: «عملیّات انهدام» دیگر اثر ارسال‌شده در این موضوع به جشنوارۀ بازی عمّار در قالب رایانه‌ای است که «حجّت الاسلام حبیب داستانی بِنیسی» مدیر این پروژه و توزیع‌کنندۀ این بازی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی» است؛ این بازی پیرامون عملیّات آزادسازی خرّمشهر است.
قرار است به زودی آثار بخش مسابقۀ جشنوارۀ مردمی بازی عمّار اعلام گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 824 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi