سرصفحه


1395 / 5 / 31 :تاریخ انتشار

عرضۀ بازی‌های رایانه‌ای تولیدی شرکت در جوار حرم امام رضا (ع)


غرفۀ جشنوارۀ فیلم مردمی عمّار، بازی‌های رایانه‌ای ارزشی «عملیّات انهدام» و «سفر جنجالی» را تا پایان تابستان در باب الجواد حرم مطهّر امام رضا (ع) عرضه می‌کند...

به گزارش روابط عمومی شرکت «رسانه‌گستر بِنیسی»، غرفۀ جشنوارۀ فیلم مردمی عمّار ارائه‌کنندۀ بازی‌های رایانه‌ای ارزشی «عملیّات انهدام» و «سفر جنجالی» در محلّ دائمی نمایشگاه‌های حرم مطهّر امام رضا (ع) به مردم ایران اسلامی است.
این نمایشگاه هم‌زمان با میلاد امام هشتم شیعیان، حضرت رضا - علیه السّلام - و خواهر گرامی ایشان، حضرت فاطمه معصومه - سلام الله علیها - در مشهد مقدّس برپا گردیده و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.
از علاقه‌مندان به تولیدات شرکت، از جمله: بازی‌های رایانه‌ای «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو»، «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» و همچنین بازی رایانه‌ای جدید «سفر جنجالی» دعوت می‌شود با حضور در این نمایشگاه، علاوه بر آشنایی بیش‌تر با محصولات شرکت، از تخفیف ویژه برای تهیّۀ مستقیم بازی‌ها از شرکت تولیدکننده استفاده نمایند.
همچنین لازم به ذکر است که «حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی»، مدیرعامل شرکت نیز ضمن زیارت حضرت ثامن الحجج (ع)، تاکنون 3 بار در این نمایشگاه حضور به هم رسانیده است.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به خیابان خسروی‌نو (شهید اندرزگو)، باب الجواد (ع)، محلّ دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آستان قدس رضوی، زیرزمین، غرفۀ جشنوارۀ فیلم مردمی عمّار از این محصولات استفاده نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کانال بازیکده و یا صفحه روابط عمومی در تلگرام مراجعه فرمایید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 720 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi