سرصفحه


1394 / 3 / 26 :تاریخ انتشار

تقدیر از «فعّال رسانه‌ای» جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی


سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای،‌ با حضور جمعی از مسئولین و کارشناسان رسانه برگزار شد و در آن از حجت‌الاسلام حبیب داستانی بِنیسی به عنوان «فعال رسانه ای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» تجلیل شد...

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت رسانه‌گستر بنیسی، سومین همایش آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای، دوشنبه 25 خردادماه سال جاری، در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزۀ علمیّۀ قم با حضور جمعی از علما و روحانیون، مسئولان سپاه علیّ بن ابی‌طالب (ع) و کارشناسان رسانه برگزار شد.
طی این مراسم مهندس مصطفی ضابط، حجّت الاسلام و المسلمین فروهر و مهندس دبستانی در این زمینه به ایراد سخنرانی پرداختند. در ادامه نیز تصاویر و کلیپ‌های متعدّدی با محوریت بازی‌های رایانه‌ای به نمایش درآمد و در پایان ، از چند نفر از فعّالین رسانه‌ای جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی تقدیر به عمل آمد.
از جمله این فعّالان رسانه‌ای، حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی، مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بنیسی بودند که در چند سال اخیر به ساخت بازی‌های رایانه‌ای ارزشی - از جمله: مجموعه بازی‌های رایانه‌ای سه‌بعدی و شناخته‌شدۀ عملیّات انهدام - پرداخته‌اند.
لازم به ذکر است این شرکت در ادامۀ فعّالیّت‌های رسانه‌ای خود در جبهه فرهنگی گام بلند دیگری نیز برداشته و به زودی بازی دوبُعدی جدید خود را با عنوان سفر جنجالی به بازار عرضه خواهد کرد. این بازی قابلیّت رقابت آنلاین کاملاً اسلامی دارد و تمام بازی‌بازهای این بازی جدید می‌توانند علاوه بر آن که بازی را به صورت یک نفره در رایانۀ شخصی خود انجام دهند، با اتّصال به اینترنت، در یک رقابت ملّی در درون بازی حضور یابند و سعی خود را برای جلوافتادن از سایر بازی‌بازهای بازی به کار گیرند. بدیهی است در مقاطع زمانی مشخّص به بهترین بازی‌بازهای این بازی، جوایز ارزنده‌ای داده خواهد شد.
داستانی بِنیسی در خلال این همایش خاطرنشان کرد: هم‌اکنون وبگاه این بازی به نشانی http://SafareJanjali.ir راه‌اندازی شده است و کاربران محترم می‌توانند از هم‌اکنون با بیان دیدگاه‌ها و پرسش‌های خود و همچنین پاسخ‌دهی به دیگر کاربران، اقدام به جمع‌آوری امتیاز کنند. همچنین کاربران محترم می‌توانند با پیش‌خرید این بازی با 50% تخفیف، از 500 امتیاز ویژه نیز به عنوان هدیۀ پیش‌خرید استفاده کنند.
شایان ذکر است که شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندۀ بازی‌های رایانه‌ای فاخر است که تاکنون موفّق به تولید و انتشار بازی‌های رایانه‌ای پُر استقبال عملیّات انهدام 1:نبرد فاو ، عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر و دریافت ده‌ها جایزه و مقام استانی، ملّی و بین‌المللی شده است.

تصویری از لوح تقدیر اهدا شده به مدیرعامل، حجّت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی

تصویر خبر


نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 679 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi