سرصفحه


1393 / 10 / 27 :تاریخ انتشار

اعلام «رشدیافتگی» رسانه‌گستر بنیسی از سوی شورای مرکز رشد علوم انسانی


شرکت رسانه‌گستر بنیسی - تولیدکننده‌ی بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی - به تازگی از سوی شورای مرکز رشد علوم انسانی دانشگاه قم، به عنوان یک شرکت «رشد‌یافته» معرفی گردید...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، شرکت رسانه‌گستر بنیسی - تولیدکننده‌ی بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی - به تازگی از سوی شورای مرکز رشد علوم انسانی دانشگاه قم، به عنوان یک شرکت «رشد‌یافته» معرفی گردید.
در یکصد و هشتاد و دومین نشست شورای مرکز رشد، «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» با ایده محوری بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی «عملیّات انهدام2: نبرد خرمشهر» به عنوان «شرکت رشد‌یافته» اعلام و معرفی گردید.
این شرکت، از سال 1388 و با هدف تلفيق مباحث مذهبی شيعی و مباحث روز علوم رايانه‌ای و انفورماتيک تأسيس شد و هم‌اکنون، پس از توليد چند نرم‌افزار قدرتمند و ارائه تعدادی محصولات گرافيكی و اينترنتی مختلف، تولید بازی‌های رایانه‌ای و اندرویدی ارزشی را در دستور کار خود قرار داده است.
رسانه‌گستر بِنیسی، دارای تیم کاری کوچک امّا متخصّص در رشته‌های مختلف موردنیاز در راستای اهداف خود است و سابقه حضور فعّال در مجامع علمی و نمایشگاه‌های مربوط به رشته‌های تخصّصی علوم رایانه همچون رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای و دریافت چندین مقام استانی و ملّی و دریافت مقام چهره برتر فن‌آوری اطّلاعات استان قم را در کارنامه دارد.
این شرکت با ایده تولید بازی رایانه‌ای سه‌بعدی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر مورد حمایت مرکز رشد دانشگاه قم قرار گرفته است. در اینجا می‌توانید با برخی از ویژگی‌های بازی ارزشی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر - -جدیدترین محصول تولیدی این شرکت - بیشتر آشنا شوید؛
- مشخصات محصول:
بازی رایانه‌ای سه‌بعدی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر در سبک اکشن اول شخص به عنوان رقیبی برای بازی‌های خارجی در این دسته محسوب می شود و تاکنون توانسته لقب پرفروش‌ترین بازی سال کشور را از آن خود کند و امسال نیز علی‌رغم تبلیغات کم، موفق به کسب مقام چهارمی از نگاه مخاطبان در چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای کشور گردید.
- ویژگی منحصر به فرد:
بازی رایانه‌ای سه‌بعدی فتح خرمشهر ضمن آشنا‌کردن کودکان و نوجوانان با جلوه‌هایی از عظمت هشت سال دفاع مقدّس، به انتقال ارزش‌های دفاع مقدّس و جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب در قالب بازی‌های رایانه‌ای می‌پردازد.
- مزیت رقابتی:
* شناخته شده به عنوان یکی از اولین شرکت های سازنده بازی رایانه ای اکشن در ایران؛
* شناخته شده به عنوان اولین شرکت سازنده بازی رایانه ای با موضوع دفاع مقدّس در ایران؛
* تیم کاری قوی و متعهّد و بهره‌مندی از منابع ارزشمند انقلاب و دفاع مقدّس.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 413 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi