سرصفحه


1393 / 4 / 31 :تاریخ انتشار

پخش مستند زندگانی مدیرعامل از شبکه دو سیما


مستند زندگانی «مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی»، با محوریت «تولید بازی‌های رایانه‌ای فاخر و ارزشی»،‌ در تاریخ 12 مرداد 1393 از شبکه‌ی دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران روی آنتن رفت...

به گزارش روابط عمومی شرکت رسانه‌گستر بنیسی، مستند زندگانی مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، با محوریت <تولید بازی‌های رایانه‌ای فاخر و ارزشی،‌ در تاریخ 12 مرداد 1393 از شبکه‌ی دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران روی آنتن رفت.
این مستند که از ابتدای سال 1392 و با تلاش عوامل شبکه‌ی دوم سیما تهیه و تولید شده است، زندگانی مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بنیسی، جناب حجت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بنیسی را به تصویر کشیده و پس فیلمبرداری و ضبط سکانس‌هایی در مکان‌های مختلف، آماده‌ی پخش در سیمای جمهوری اسلامی ایران شده است.
در این مستند 27 دقیقه‌ای که به بررسی چگونگی تولید بازی‌های رایانه‌ای داخلی و خارجی و انواع این بازی‌ها در بازار می‌پردازد، تاریخچه‌ی زندگانی و آثار مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بِنیسی ـ جناب حجت الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی ـ به تصویر کشیده شد که از دیدگاه سازندگان این مستند قابل تأمل بود.
شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی قم از سال 1388 و به همت حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی،‌ و همراهی تعدادی از طلاب و دانشجویان پایه‌گذاری شد و از همان ابتدا با شعار ارائه‌ی مفاهیم ارزشی در قالب‌های نوین، به تولید و انتشار بازی‌های دیجیتالی ارزشی پرداخت.
این شرکت تاکنون موفق به تولید بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام 1: نبرد فاو» و « عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر» شده است و همچنان تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی را در دستور کار خود قرار داده است.
شما می‌توانید فایل ویدئویی این مستند را با کلیک بر روی اینجا دانلود نمایید.
در ادامه نیز می‌توانید گزارشی از مراحل ساخت و تهیه‌ی این مستند که در سال 1392 در «شرکت رسانه‌گستر بنیسی» انجام شده است را مشاهده نمایید. برای ورود به این قسمت بر روی اینجا کلیک نمایید.بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» قیمت:5000 تومان، تخفیف: 25٪ http://www.ebazaar-post.ir/link.aspx?id=17015 کتاب بازی‌نامه «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» قیمت:5000 تومان، تخفیف: 25٪ http://www.ebazaar-post.ir/link.aspx?id=17016 بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی «عملیّات انهدام 1: نبرد فاو» قیمت: 3200 تومان، تخفیف: 25٪ http://www.ebazaar-post.ir/link.aspx?id=17017 خرید کنید،‌ درب منزل تحویل بگیرید، سپس پرداخت کنید.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 617 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi