سرصفحه


1392 / 10 / 18 :تاریخ انتشار

بازدید رئیس دانشگاه قم و هیئت همراه از شرکت رسانه‌گستر بنیسی


ریاست محترم دانشگاه قم و معاون دانشجویی این دانشگاه، ضمن حضور در مرکز رشد دانشگاه قم، از شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و دستاوردهای این شرکت دانش‌بنیان بازدید به عمل آوردند...

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، ریاست محترم دانشگاه قم و معاون دانشجویی این دانشگاه، ضمن حضور در مرکز رشد دانشگاه قم، از شرکت رسانه‌گستر بِنیسی و دستاوردهای این شرکت فناور بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید که در روز چهارشنبه 18 / 10/ 96 با حضور جناب آقای دکتر دیرباز - ریاست محترم دانشگاه قم - و جناب دکتر نادری - معاون دانشجویی دانشگاه قم - برگزار گردید، از مرکز رشد علوم انسانی قم و واحدهای فناور مستقر در این مرکز به ویژه ,b>شرکت رسانه‌گستر بِنیسی بازدید به عمل آمد.
جناب دکتر دیرباز در طی بازدید از شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، با مدیرعامل این شرکت، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب داستانی بِنیسی دیدار و گفتگو کرد.
از دیگر قسمت‌های این برنامه می‌توان به بازدید ریاست محترم دانشگاه قم از نمایشگاه دائمی فن بازار منطقه‌ای مرکز رشد دانشگاه قم اشاره کرد که آخرین محصولات واحدهای فناور مرکز رشد به‌ویژه بازی‌های رایانه‌ای سه بعدی «عملیات انهدام 1: نبرد فاو» و «عملیات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» - تولید شرکت رسانه‌گستر بِنیسی - در آن برای بازدیدکنندگان برپا شده بود.

نظر و تعامل شما با خبر


معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

تعداد بازدید از این مطلب: 396 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

بنيسی
صفحۀ اصلی | ارتباط با مدیرعامل شركت | صفحۀ مرورگر خانگی | چاپ صفحه

logo-samandehi