رشدیافتگی شرکت رسانه‌گستر بنیسی

در یکصد و هشتاد و دومین نشست شورای مرکز رشد،«شرکت رسانه‌گستر بنیسی» با ایده محوری بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی «عملیّات انهدام2: نبرد خرمشهر» به عنوان شرکت رشد‌یافته اعلام شد.

«شرکت رسانه‌گستر بنیسی» جهت تلفيق مباحث مذهبی شيعی و مباحث روز علوم رايانه و جهان انفورماتيک در رشته‌های مختلف انفورماتيک تأسيس گرديده و هم‌اكنون پس از توليد چند نرم‌افزار قدرتمند و ارائه تعدادی محصولات گرافيكی و اينترنتی مختلف برای دسترسی به هدف متعالی خود گام برمی‌دارد.

این شرکت دارای تیم کاری کوچک امّا متخصّص در رشته‌های مختلف موردنیاز در راستای اهداف خود است و سابقه حضور فعّال در مجامع علمی حضوری و اینترنتی و نمایشگاه‌های مربوط به رشته‌های تخصّصی علوم رایانه همچون رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای و دریافت چندین مقام استانی و ملّی و دریافت مقام چهره برتر فن‌آوری اطّلاعات استان قم را در کارنامه دارد. این شرکت با ایده ساخت بازی رایانه‌ای سه‌بعدی فتح خرمشهر مورد حمایت مرکز رشد دانشگاه قم قرار گرفته است.

مشخصات محصول:

محصول این شرکت، بازی رایانه‌ای سه‌بعدی فتح خرمشهر است که در سبک اکشن اول شخص به عنوان رقیبی برای بازی‌های خارجی در این دسته محسوب می شود و تا کنون توانسته لقب پر فروش ترین بازی سال کشور را از آن خود کند و امسال نیز علیرغم تبلیغات کم، موفق به کسب مقام چهارمی از نگاه مخاطبان در چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای کشور شود.

کاربرد:

بازی رایانه‌ای سه‌بعدی فتح خرمشهر ضمن آشنا‌کردن کودکان و نوجوانان با جلوه‌هایی از عظمت هشت سال دفاع مقدّس، به انتقال ارزش‌های دفاع مقدّس و جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب در قالب بازی‌های رایانه‌ای می‌پردازد.

مزیت رقابتی:

شناخته شده به عنوان یکی از اولین شرکت های سازنده بازی رایانه ای اکشن در ایران؛
شناخته شده به عنوان اولین شرکت سازنده بازی رایانه ای با موضوع دفاع مقدّس در ایران؛
تیم کاری قوی و متعهّد و بهره‌مندی از منابع ارزشمند انقلاب و دفاع مقدّس.
 

معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 1132 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

آخرین به‌روز‌رسانی: 17 / 12 / 1393