معرفی نرم‌افزار امید آینده در وبگاه‌های مختلف

 

به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، در نرم‌افزار «امید آینده» سعی شده است تا با ارائه محیط عصر ظهور حضرت مهدی(عج) به صورت شبیه‌سازی و دوبعدی، کاربران خود را در حال و هوای آن دوران قرار دهد و با استفاده از متن، تصویر، صوت و فیلم، آنان را لحظاتی در سفر به ماورا همراهی کند. تصویر جذّاب و صدای پس‌زمینه دلنشین این نرم‌افزار به پدید‌آمدن اثری محبوب در این زمینه کمک کرده است.

 

 

این برنامه پس از چهار سال کار ناپیوسته توسط وبگاه «شرکت رسانه گستر بنیسی» تولید شده است و دارای 6 بخش است. بخش اول این نرم‌افزار باغ‌ها است که حاوی 203 قطعه شعر بسیار زیبا دربارهٔ حضرت ولی‌عصر(عج) است.

در بخش دیگر از این نرم‌افزار با عناون زندگی‌نامه، می‌توانید زندگینامه حضرت ولی‌عصر(عج) را بر اساس یکی از نوشته‌های حجّت‌الاسلام اسدالله داستانی بنیسی ـ قدّس سرّه ـ مشاهده کرده در آن پیمایشی نموده و به مطالعه آن بپردازید.

دعا نیز از دیگر بخش‌های این نرم‌افزار است که شامل دعاهای مرتبط با حضرت ولی‌عصر(عج) و در برگیرنده دعاهای عهد، ندبه، سمات، توسل، آل‌یاسین، جامعهٔ کبیره، و فرج با صدای مداحان و بزرگان دینی است، به طوری که ترکیب تصویری طبیعت با آموزه‌های دینی در این صفحه جذابیت خاصی ایجاد کرده است.
علاقه‌مندان برای تهیه این نرم‌افزار می‌توانند به تارنمای شرکت رسانه‌گستر بنیسی به نشانی www.benisi.ir مراجعه کنند.

 

 

بخش معرفی نرم‌افزار امید‌ آینده


 

آخرین به‌روز‌رسانی: 17 / 12 / 1393