معرفی شرکت در مجلۀ مرکز رشد دانشگاه قم

بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی فتح خرّمشهر

شرکت رسانه‌گستر بنیسی جهت تلفیق مباحث مذهبی‌شیعی و مباحث روز علوم رایانه و جهان انفوماتیک در رشته‌های مختلف انفورماتیک تأسیس گردیده و هم‌اکنون پس از تولید چند نرم‌افزار قدرتمند و ارائۀ تعدادی محصولات گرافیکی و اینترنتی مختلف برای دسترسی به هدف متعالی خود گام بر می‌دارد.

این شرکت دارای تیم کاری کوچک امّا متخصّص در رشته‌های مختلف مورد نیاز در راستای اهداف خود است و سابقۀ حضور فعّال در مجامع علمی حضوری و اینترنتی و نمایشگاه‌های مربوط به رشه‌های تخصّصی علوم رایانه همچون رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای و دریافت چندین مقام استانی و ملّی و دریافت مقام چهرۀ برتر فن‌آوری اطّلاعات استان قم را در کارنامه دارد. این شرکت با ایدۀ ساخت بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی فتح خرّمشهر مورد حمایت مرکز رشد دانشگاه قم قرار گرفته است.

مشخّصات محصول

محصول این شرکت، بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی فتح خرّمشهر است که در سبک اکشن اوّل‌شخص به عنوان رقیبی برای بازی‌های خارجی در این دسته محسوب می‌شود. این بازی مراحل پایانی تولید خود را می‌گذراند و امید است طی سال 1391 وارد بازار بازی‌های رایانه‌ای کشور شود و مورد استقبال مخاطبان خود قرار گیرد.

کاربرد

بازی رایانه‌ای سه‌بُعدی فتح خرّمشهر ضمن آشنا کردن کودکان و نوجوانان با جلوه‌هایی از عظمت هشت سال دفاع مقدس، به انتقال ارزش‌های دفاع مقدّس و جلوگیری از تهاجم فرهنگی غرب در قالب بازی‌های رایانه‌ای می‌پردازد.

مزیّت رقابتی

شناخته شده به عنوان یکی از اوّلین شرکت‌های سازندۀ بازی رایانه‌ای اکشن در ایران
شناخته شده به عنوان اوّلین شرکت سازندۀ بازی رایانه‌ای با موضوع دفاع مقدّس در ایران
تیم کاری قوی و متعهّد و بهره‌مندی از منابع ارزشمند انقلاب و دفاع مقدّس

29 / 8 / 1391
 

 

معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 771 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

آخرین به‌روز‌رسانی: 17 / 12 / 1393