انتخاب مدیرعامل به عنوان طلبه جوان موفّق

 

جشنواره ملّی طلّاب و مبلّغین جوان ایرانی که به همّت سازمان ملّی جوانان و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیّه قم برگزار گردیده است، «آقای حبیب داستانی، طلبه سطح 3 حوزه علمیّه و مدیرعامل شرکت رسانه‌گستر بنیسی» را به عنوان طلبه جوان موفّق انتخاب کرد.

در تقدیرنامه ارائه‌شده به مدیرعامل چنین آمده است:

 

بسمه تعالی

«لوح سپاس»

طلبه جوان موفّق جناب آقای حبیب داستانی زید عزّه
سلام علیکم
جوانی بهترین دوره‌ی تهذیب و تحصیل و رسیدن به نقطه‌ی پیش‌رفت و وزیدن نسیم دل‌انگیز معرفت بر جسم و جان است که جوان موفّق با بهره‌گیری از این دوره‌ی بی‌همتا به سوی کمالات رهنمون گردیده و خود را در آئینه‌ی تمام‌نمای جوان اهل‌بهشت «عی اکبر‌ع» می‌بیند تا بی‌نظیرترین دوره‌ی زیستن خویش را با خاطرات خوش و دوران عطرآگین جوانی طی نماید. آن گونه که رهبری معظّم و فرزانه انقلاب «مد ظلّه العالی» فرموده: جوانی یک پدیده‌ی درخشان و یک فصل بی‌بدیل و بی‌نظیر از زندگی هر انسانی است.

سپری‌نمودن ایّام زیبای جوانی با انگیزه‌یی آسمانی برای دست‌یابی به موفّقیّتی چشم‌گیر در گرو ایمان، اراده‌ی قوی، بصیرت و آینده‌نگری و تلاش برای بالفعل‌کردن استعدادهای درونی در سایه‌سار توکّل به درگاه حضرت دوست و سالکان حریم آستانش است.

بدین وسیله با اهدای این لوح سپاس انتخاب شایسته جناب‌عالی را به عنوان طلبه جوان موفّق در جشنواره ملّی طلّاب و مبلّغین جوان ایرانی در سال 1389 صمیمانه تبریک عرض نموده و قدردان تلاش ارزش‌مندتان در راه رسیدن به قلّه‌ی پیش‌رفت و کمال خواهیم بود.

سیّد حسن ربّانی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیّه قم

1 / 8 / 1389


 

معرفی نویسنده، اشتراک‌گذاری مطلب، دعوت از دوستان، نظردهی و مشاهده نظرات بازدیدکنندگان

اشتراک‌گذاری این مطلب در وبگاه‌های اجتماعی:

afsaran

cloob

Google Bookmarks

Google Buzz

Digg

yahoo

Technorati

delicious

FriendFeed

دعوت از دیگران برای مشاهده مطلب

  

نظر شما

 

تعداد بازدید از این مطلب: 714 عدد

هنوز نظری درباره این مطلب ارسال نشده است.

 

آخرین به‌روز‌رسانی: 17 / 12 / 1393